Товари від виробника «AUCMA»

Осушувач повітря Aucma CF120BD/A


65 000 грн

В наявності

120

Осушувач повітря Aucma CF60BD/A


Товар на замовлення

40
60

Осушувач повітря Aucma CF90BD/A


Товар на замовлення

90
Товари від виробника «AUCMA»

Група компаній Aucma розпочала своє існування з 1989 року в китайському провінційному містечку Шаньдун. Під цим брендом випускалося безліч холодильників, морозильних камер, різних приладів для нагрівання води і навіть транспортні засоби. Торгова марка Aucma завжди ставала однією з перших розробників нових технологій для будь-якої кліматичної техніки і здобувала безліч нагород і премій по всьому Китаю.

З роками масштаби корпорації розширювалися. Тепер Аукма є найбільшим виробником побутового обладнання у Азії, а й її межами. З компанією співпрацюють світові бренди Coca-cola, General Electric та багато інших. Aucma в Україні кілька років займає лідируючі позиції та конкурує з великими фірмами з виробництва побутової техніки.

Дуже популярними на українському ринку стали осушувачі Aucma колонного типу. Вони виконані з якісних матеріалів та оснащені додатковими функціями. Крім осушення повітря, моделі цього бренду справляються із завданнями очищення повітря. Їхню роботу можна повністю автоматизувати під потрібні вам параметри. Купити осушувачі Аукма за доступними цінами можна в інтернет-магазині eurowell.org.ua .