Товари від виробника «EKOTEZ»

Безкоштовна доставка
Осушувач повітря Ekotez TE40

Осушувач повітря Ekotez TE40


Товар на замовлення

100
40

Осушувач повітря Ekotez TE90


Товар на замовлення

250
90
Безкоштовна доставка
Осушувач повітря Ekotez TE120

Осушувач повітря Ekotez TE120


Товар на замовлення

450
120
Товари від виробника «EKOTEZ»

Свою історію чеська компанія Ecotez розпочала у 1991 році з виробництва технічного обладнання для отримання холодоагенту і через півроку запустила свій експорт до Німеччини. Згодом асортимент продукції значно розширювався, а сама компанія неодноразово брала участь у різноманітних виставках та заходах світового масштабу. Виходячи на новий рівень, фахівці Екотез зацікавилися глобальними проблемами людства. Так у 1995 році компанія вступила до програми захисту озонового шару Землі і надалі співпрацювати з іншими європейськими представниками, які займалися охороною навколишнього середовища.

Осушувачі Ekotez

В даний час Ecotez – всесвітньо відомий бренд, що виготовляє промислові осушувачі повітря , які широко застосовуються у громадських басейнах, спортивних та торгових комплексах, аквапарках, саунах, салонах краси та інших закладах. Як показує багаторічна практика, промислові осушувачі Ecotez завжди чудово справляються із видаленням зайвої вологи.

Моделі осушувачів Ecotez в Україні відрізняються від інших виробників своєю багатофункціональністю та практичністю.

Де придбати Ekotez в Україні

Купити Ekotez за доступними цінами можна в інтернет-магазині eurowell.org.ua . У продажу є осушувачі повітря та прилади для вимірювання вологості, які дозволять створити ідеальний мікроклімат.