Теплові насоси для басейну

З тепловим насосом нагріти воду в басейні та підтримувати оптимальну температуру стане набагато простіше. З цим пристроєм ви заощаджуєте більш ніж у п'ять разів на електриці або вдвічі, якщо використовуєте газовий нагрівач. Теплові насоси для басейну – це найбільш вигідне рішення для вашого будинку. Наш інтернет-магазин «Eurowell.org.ua» професійно займається реалізацією теплових насосів, встановленням та сервісним обслуговуванням, що дозволить вам заощадити час зателефонувавши саме Нам! Також рекомендуємо осушувач повітря купити для басейну, щоб виключити можливість появи конденсату на вікнах (стінах) та утворення грибка.


Теплові насоси для підігріву басейну - агрегати, які дозволяють експлуатувати відновлювану енергію природного походження, наприклад, землі, атмосфери, грунтових вод. Саме вони дозволяють підвищити температуру теплоносія з 0-25°С до 50-100°С. Причому роблять це дуже ощадно: споживаючи 1 кВт електроенергії, вони продукують 4-5 кВт теплоенергії.

Дари природи на службі людині

Купити тепловий насос можна для опалення та кондиціонування будівлі, для організації гарячого водопостачання, для нагрівання басейнів та бань. Як же функціонує це обладнання? Будь-який предмет має теплову енергію, у тому числі підземні та наземні води, земля та повітря. Запас тепла залежить від маси тіла та питомої теплоємності речовини. Відібрати енергію можна, охолодивши об'єкт. Нагрітий зовнішньою речовиною теплоносій подається компресор. Після стиснення він стає дуже гарячим, потім надходить у опалювальну мережу або трубопровід гарячого водопостачання. Після цього він потрапляє до дроселя, де його тиск знижується. Цикл повторюється.

Тепловий насос для опалення може працювати за різними схемами:

  • «грунт-вода» - для підігріву води використовується інфрачервоне випромінювання Сонця, акумульоване в ґрунті
  • «повітря-вода» - опалювальна система нагрівається за рахунок повітряних потоків
  • «вода-вода» – використовують теплоту підземних річок
  • «повітря-повітря» - для низькотемпературних пристроїв

Екологічно та вигідно

Усі знають, що нагріти воду у басейні неможливо без вагомих витрат коштів. Часом доводиться навіть відмовлятися від їхньої експлуатації взимку. І тут розумний вихід є.

Тепловий насос для басейну вирішить проблему підігріву без істотних матеріальних витрат, і на улюблених блакитних доріжках ви плескатимете цілий рік. Якщо завданням є економне та екологічне опалення будинку, то для його реалізації фахівці рекомендують купити тепловий насос «повітря-вода». Його придбання та монтаж окупаються швидко, а потім власник користується недорогою, практично безплатною теплотою.

Можна сміливо сказати, що таке спецобладнання здійснило революцію в ефективному використанні тепла від природних джерел. Тепер опалити своє житло або отримати підігріту воду в приватному секторі можна продуктивно та бережливо. А теплі підлоги та підігрів басейну не становлять проблеми ні для кого.

Підігрів басейну

Нагріти воду в басейні досить просто з тепловим насосом Microwell від компанії Eurowell. Наша компанія займається встановленням та реалізацією теплових насосів для басейну. Привеземо, встановимо, покажемо як користуватись і цілий рік у вас буде басейн з підігрівом.