Побутові осушувачі повітря

Вирішили купити осушувач повітря побутового? - Наші консультанти допоможуть Вам обрати найбільш оптимальний варіант для видалення вологи у квартирі, кімнаті, підвалі чи будинку.

Осушувач повітря Ballu BD10U


8 500 грн

На складі

17
10

Осушувач повітря Zanussi ZDH-12L


8 900 грн

На складі

17
12

Осушувач повітря Electrolux EDH-12L


9 500 грн

На складі

20
12

Осушувач повітря Electrolux EDH-25L


13 200 грн

На складі

50
25

Осушувач повітря Ballu BDU-30L


14 200 грн

На складі

55
30

Осушувач повітря Zanussi ZDH-40L


16 900 грн

На складі

50
40

Осушувач повітря Ballu BDU-60L


17 500 грн

На складі

100
60

Ласкаво просимо до нашого салону-магазину осушувачів повітря

Магазин осушувачів повітря

Побутові осушувачі повітря - це саме те, що врятує ваше приміщення (квартиру, кімнату, будинок, підвал...) від вогкості та вологи, від грибка та плісняви. Запітніння вікон більше не турбуватиме вас, у підвалі буде сухо, а речі після прання будуть сохнути в кілька разів швидше.

Прості у використанні, багаті на функціонал, стильні за дизайном і доступні за ціною... - все це про побутових видалячів вологи, вони ж осушувачі побутові, зневоднювачі, вологопоглиначі, вологопоглиначі, вони ж осушувачі, вологозбирач та вологопоглинач.

Яким є принцип роботи приладу для видалення вологи?

Прилад всмоктує повітря, він потрапляє на випарник, охолоджується та виділяє конденсат. Після чого охолоджене повітря без вологи потрапляє на радіатор та виходить у приміщення, а конденсат зливається. Ось так і працює конденсаційний осушувач повітря.

Існують також адсорбційні осушувачі і з елементом Пельтьє, про їх принципи роботи краще прочитати у Вікіпедії, там докладно і зрозуміло розписано.

В асортименті магазину Eurowell в наявності осушувачі конденсаційні, адсорбційні та з елементом Пельтьє. Адсорбційні побутові осушувачі відрізняються за ціною та попит на них досить невеликий, тому їх наявність краще уточнювати в операторів магазину.

Коли є потреба у осушувачі повітря побутові?

  • У квартирі грибок? - Треба купити осушувач повітря у квартиру та забудь про грибок!
  • Волога в будинку? - Треба купити осушувач повітря для будинку !
  • Вогкість у ванній кімнаті? - Допоможе осушувач повітря для ванної кімнати!
  • Потіють вікна? - Вам 100% потрібен осушувач повітря побутового в Україні!
  • Підвищена вологість у приміщенні (офісі, квартирі, будинку, підсобці)? - Пора вибрати побутовий вологоудалювач у магазині осушувачів Eurowell!
  • Вологі стіни та сирі шпалери? - Наші видалячі вологи усунуть проблему!
  • Вогкість на маленькому складі чи треба осушити невелике приміщення? - У нас широкий вибір побутових осушувачів !
  • Потрібно висушити приміщення після ремонту? - Вам допоможе побутовий осушувач повітря !
  • Затопили сусіди? - Не біда! Ви можете купити осушувач повітря у квартиру або взяти осушувач в оренду у Києві.
  • Не знаєте, як швидко сушити білизну після прання? - Треба купити осушувач повітря побутовий !

Вирішили купити осушувач повітря у квартиру? - побутові осушувачі повітря в інтернет-магазині Eurowell.org.ua пропонуються у широкому асортименті. Ціни на осушувачі побутові досить гнучкі та доступні, т.к. лояльний підхід до кожного клієнта нашої компанії є дуже важливим. Після сильних дощів, затоплення сусідами, вогкості у підвалі чи балконі у більшості з'являється необхідність купити побутовий осушувач у квартиру для видалення вологи та висушування повітря.

Побутовий осушувач повітря

Як же купити осушувач повітря побутової ? - Достатньо зателефонувати до нашої компанії за телефонами (044) 407-32-27, (067) 500-03-23, (050) 914-66-67 або замовити зворотний дзвінок менеджера для консультації та допомоги у виборі найбільш відповідного побутового вологовдалювача. У наш час купити осушувач повітря для будинку дуже просто і легко, адже інтернет-магазинів розвелося величезна кількість і не всі продають якісну продукцію, а частина з них і зовсім обманюють покупців, продаючи неробочі прилади осушення приміщення. Наш інтернет-магазин «EUROWELL.ORG.UA» є сервісним центром та офіційним представником більшості побутових осушувачів у квартирі та для дому від відомих виробників кліматичних компаній.

Коли час купити побутовий осушувач повітря у квартиру чи будинок? - Дзвоніть нам і замовляйте видальник вологи в приміщенні, коли потіють вікна або затопили сусіди що робити, коли треба швидко сушити білизну після прання або висушити килими, коли у ванній кімнаті вогкість і не працює витяжка ... У всіх цих та інших випадках з підвищеною вологістю треба купувати побутовий осушувач повітря в інтернет-магазині України - EUROWELL у Києві.