Проектування систем вентиляції

  • Проектування систем вентиляції

Важливим аспектом при будівництві та реконструкції приміщень різного типу (квартир, заміських котеджів та промислових будівель) є проектування та монтаж системи вентиляції. Рекомендуємо на початковій стадії будівництва, приділити час проектування вентиляції, що дозволить на інших етапах значно заощадити витрати на монтаж та експлуатацію вентиляції. Компанія EUROWELL має досвідчених та кваліфікованих проектувальників вентиляційних систем, звернеться до яких ви можете за телефонами (044) 407-32-27, (067) 500-03-23, (099) 723-33-24 або замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК .

Як відбувається проектування систем вентиляції

Звертаємо увагу, що ефективність роботи системи вентиляції залежить від грамотно складеного та правильно розрахованого проекту. На першому етапі відбувається калькуляція систем вентиляції та аспірації, яка дозволяє визначити правильне розташування обладнання, та закласти в проект вентиляційні канали та обладнання. Їх наявність дасть змогу виключити оброблене (витяжне) повітря.

Складається проект на підставі трьох критеріїв: площа приміщення, кратність повітрообміну та мінімальна кількість повітря на одну особу, що знаходиться в приміщенні.

Чому потрібно проектувати систему вентиляції

Фізичний стан та рівень комфорту людини у приміщенні безпосередньо залежить від правильного монтажу вентиляції. Параметри мікроклімату (чистота, кількість і температура повітря) значно впливають на самопочуття, і їх недолік може негативно позначитися на здоров'ї людини.

Правильний монтаж системи вентиляції допоможе підтримувати чистоту повітря та здоровий мікроклімат у приміщенні, зменшить поширення хвороботворних мікроорганізмів та виключить появу плісняви.

Переваги та недоліки системи вентиляції

Природна вентиляція – це основний спосіб забезпечення надходження чистого повітря в приміщення. Раніше у приміщеннях використовувався саме цей тип вентилювання: повітря проходило через відкриті вікна та двері. Така система проста у користуванні і не потребує витрат, проте повноцінне вентилювання вона не забезпечує.

Механічна система вентиляції сучасніша, і охоплює більший радіус дії, має мінімальну енерговитратність. До мінусів можна віднести її високу вартість та необхідність обслуговування у процесі експлуатації.

Промислові системи вентиляції використовуються в адміністративних, промислових та громадських будинках, які мають велику площу та охоплення людей.

Проектування систем вентиляції є дуже важливим аспектом в організації комфортних умов мікроклімату в приміщеннях. Краще довірити проектування досвідченим спеціалістам компанії EUROWELL звернувшись за телефонами (044) 407-32-27, (067) 500-03-23, (099) 723-33-24 або замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК .