Послуги компанії

Сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів

Сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів

Ваш кондиціонер просто відмовляється працювати? Причина? Де ж він, установник, який робив монтаж кондиціонерів і обіцяв, що техніка працюватиме бездоганно? Значить, даремно встановлення кондиціонерів було довірено майстру, який запропонував найдешевшу вартість цієї послуги! Як результат - навіть така надійна техніка, як кондиціонери Daikin, виходить з ладу, не пропрацювавши півроку. Кондиціонер: у..

07.03.2018
0
910
Сервісне обслуговування та ремонт вентиляційних систем

Сервісне обслуговування та ремонт вентиляційних систем

Часто ремонт вентиляційних систем необхідний при некоректному відношенні з боку споживача або через неправильну експлуатацію. Після запуску вентиляційної системи звертайте увагу на її стан. Адже у разі неполадок, чим раніше виявиться поломка, тим швидше і дешевше можна буде полагодити систему. Обслуговуванням та ремонтом вентиляції займається наша компанія EUROWELL, у нас тільки кваліфіковані та д..

16.11.2017
0
544
Сервісне обслуговування та ремонт теплових насосів

Сервісне обслуговування та ремонт теплових насосів

Сервісне обслуговування теплових насосів дозволить виявити та виключити неполадки в роботі приладу у найкоротший термін. Якщо в процесі використання насосів ви помітили відхилення від норми, потрібно негайно звернутися за допомогою до фахівця. Здійснити діагностику неполадок теплового насоса можна за допомогою вимірювання всіх вузлів у робочому стані. Для надійності краще звернеться до фахівців ко..

16.11.2017
0
1107
Проектування системи опалення

Проектування системи опалення

Одним з головних аспектів організації ефективного обігріву приміщень різного типу (квартири, приватні будинки, офісні або промислові приміщення) є проектування системи опалення. Проектування та монтаж системи опалення При складанні проекту важливо враховувати рівномірний розподіл тепла за мінімальних витрат первинного енергоносія (газ, електроенергія, паливо або альтернативні джерела). Неправильни..

15.11.2017
0
477
Проектування систем кондиціювання

Проектування систем кондиціювання

Кондиціювання повітря дає можливість підтримувати кліматичні умови в приміщенні, що сприятливо впливають на продуктивність роботи та фізичний стан людей, які перебувають у ньому. Система дозволяє зберегти оптимальну температуру та вологість для теплої та холодної пори року, при цьому ви зможете регулювати показники самостійно. Щоб усі кліматичні умови у будинку підтримувалися правильно, потрібно с..

15.11.2017
0
468
Проектування систем вентиляції

Проектування систем вентиляції

Важливим аспектом при будівництві та реконструкції приміщень різного типу (квартир, заміських котеджів та промислових будівель) є проектування та монтаж системи вентиляції. Рекомендуємо на початковій стадії будівництва, приділити час проектування вентиляції, що дозволить на інших етапах значно заощадити витрати на монтаж та експлуатацію вентиляції. Компанія EUROWELL має досвідчених та кваліфікован..

14.11.2017
0
526
Установка кондиціонерів у Києві

Установка кондиціонерів у Києві

Для довговічної роботи кондиціонера потрібний лише якісний монтаж, інакше проблем не наберетеся. Про основні моменти, на які варто звернути увагу при встановленні кондиціонера, можна почитати за посиланням . Наша Компанія вже більше 15 років успішно спеціалізується на продажу та обслуговуванню кліматичного обладнання у Києві та по всій Україні. У нас є власний сервісний центр з ремонту та обслугов..

12.10.2017
0
2293
Сервісне обслуговування та ремонт осушувачів

Сервісне обслуговування та ремонт осушувачів

Осушувачі повітря все частіше знаходять своє застосування на виробничих процесах, у басейнах, лазнях, складах, підвальних приміщеннях та житлових будинках. Ці прилади є прекрасними помічниками у боротьбі із зайвою вологістю, запобігають появі плісняви та роблять мікроклімат комфортнішим. Але, як і будь-яка інша техніка, вологоудалювач також може вийти з ладу. Ця неприємність може статися через неп..

12.10.2017
0
759
Оренда осушувача повітря

Оренда осушувача повітря

Для мешканців Києва та Київської області компанія EUROWELL надає можливість взяти осушувач повітря в оренду на строк від 1-ї доби за досить приємну ціну з лояльним підходом до кожного клієнта індивідуально. Ця послуга буде корисною, якщо ви не потребуєте регулярного використання та достатньо разового використання. У вашому приміщенні багато вологи, вас затопили сусіди або наважуєтеся перед покупко..

09.10.2017
0
3577